DVSC kézilabda

Bajnokság, kupa, nemzetközi kupa - 2010/11

Hozzászólás dovenyi » 2011. július 10., vasárnap 22:46

Ezt a témát archiválom. Folytatás itt:
viewtopic.php?f=1&t=145
dovenyi
Site Admin

Hozzászólás kardamom » 2011. július 10., vasárnap 19:47

Azért,mert volt egy másik oldal is,más érdekekkel.
kardamom
Oszlopos tag

Hozzászólás Ani » 2011. július 10., vasárnap 18:52

KeepYourFaith írta:
" NEM akart eligazolni, MARADNI akart és két külföldi -jó- ajánlatot is VISSZAUTASÍTOTT.

Ne haragudj, de csak annyit kérdeznék tőled,hogy akkor 5 hónap alatt miért nem tudtak megállapodni, ha annyira maradni akart?
Ani
Felhasználó

Hozzászólás KeepYourFaith » 2011. július 10., vasárnap 16:18

Nem értem, miért támadják itt az "észosztók" Juhász Gabit.

"két szék közül a padlóra esett"
- aki ezt mondta, üzenném neki, hogy tanuljon meg szöveget értelmezni! Azt nyilatkozta a Gabi, hogy NEM akart eligazolni, MARADNI akart és két külföldi -jó- ajánlatot is VISSZAUTASÍTOTT. Aki ezt nem tudja értelmezni, az menjen vissza az általánosba és végezze el újra az elemi alsó négy osztályt!

"feljebb akarta srófolni az árát"
- És ezzel mi a probléma? Aki ezt írta, nem szeretne többet keresni a jelenlegi a fizetésénél? Ha a munkahelyén benne van az adott évben legjobban teljesítők között (tehát lerakott vmit az asztalra), nem érezné úgy, hogy teljesítményarányosan kiérdemelt egy esetleges magasabb fizetést?

"kétségbe van esve és most kevesebbért is maradna"
- eleve maradni akart (értsd: nem akart eligazolni, akkor sem, mikor megtehette volna)...és sok játékossal ellentétben elismerte Körstner Vilmos munkáját és meg is köszönte. Ha az illető, aki ezt mondta, munka nélkül lenne jelenleg, biztos ő is kétségbe lenne esve.

Nem tudom az ügy részleteit, nem is érdekel, hogy a menedzsere vagy Juhász milyen feltételeket próbált kicsikarni. A lényeg, hogy Juhász Gabi ezzel a nyilatkozatával jelezte, hogy Ő hajlandó lenne újra tárgyalni Gellén Andrással és talán - már leülepedve - Bandi Bá is higgadtan átgondolja, hogy megéri-e neki leülni még egyszer Juhász Gabival. Mert tény, hogy Kazai még talán kevés erre a posztra egyedül. Engem annyiból érdekelne, hogy Juhász a teljesítménye és a mentalitása alapján hasznos tagja volt a Lokinak, győztes típus, nem ismer lehetetlent és mindig nyerni akar. Technikás játékos, aki mint beismerte -és megköszönte azt-, sokat fejlődött Körstner kezei alatt...
KeepYourFaith
Újonc

Hozzászólás manka66 » 2011. július 10., vasárnap 15:21

A primadonna mióta útszéli hangnem? Például szerintem Görbicz is az....(mondjuk a zsenije is megvan hozzá)
manka66
Felhasználó

Hozzászólás Georges » 2011. július 9., szombat 22:28

handball írta:... nem valószínű, hogy lesz interjú...

Volt egy olyan érzésem, hogy nem kéne vele erőltetni az interjút.
Georges
Veterán tag

Hozzászólás handball » 2011. július 9., szombat 21:19

manka66 írta:Két szék közt ......túl sok mindent képzelnek magukról a primadonnák...most majd jön a lázas kapkodás csapatért...ahol majd jól körberöhögik....

1. Nekem egyáltalán nem tűntek ezek a lányok primadonnának. Mindegyik szerethető, kedves játékos, akiknek sokat tapsoltunk, amikor a Fradit elleni idegenbelit kétszer abszolválták. Én nem mondom, hogy úgy kell beszélni róluk, mint az angol úri kisasszonyokról, de azért az általános intelligenciát, s a női nem tiszteletét még ezen a fórumon is be kellene tartani. Útszéli hangnemben ne írjunk a lányokról, mert esetleg (az újak is) olvasnak minket, s utána papolhatunk arról, mennyire is szeretjük őket.
2. Egy csapat újjáépítését ahhoz tudnám neked hasonlítani, mint a természet csodálatos világát. Ha kinézel télen az ablakon, látsz egy lombtalan, virágtalan valamit. S aztán jön a tavaszi nap, jönnek a levelek, a rügyek, s például, ha tulipánfát ültettél, a szép virágok. Alá ülsz, s ad neked árnyékot, no meg egy élményt. Nos, valahogy így lesz ez nálunk is. A kezdet egy semmilyen fára hasonlít majd, csúnyán játszanak, s még olyat is fogsz írni, hogy na ezt a Szűcs Gabit meg minek is kellett idehozni, nem megmondtam, hogy bérfeszültséget kelt, meg a nézőtéren meccselt, stb. Aztán majd telik, múlik az idő, s egyszer csak elkezd a "tavasz" jönni. Utána meg a "nyár". Nem kell ehhez más, mint a Köstner Vili bá. De ha te az elején lesarabolod a fádat, nem gondozod, mert türelmetlen vagy, abból nem lesz egészséges hajtás, meg semmi sem. Magyarul: légyszíves, hozzászólásaiddal inkább segítsd az új játékosokat, azok beilleszkedését a csapatba. Azért, hogy utána együtt örülhessünk az árnyas fa oltalma alatt.
3. Én nem tudom, ki mit von le a Juhász Gabi két interjújából, de nekem nagyon nem az jön le, mint nektek. Biztosan az lehet a probléma, hogy én a játékos iránti szeretetből indulok ki, abból az élményből, amit nekünk ő itt hagyott, no meg abból, hogy mi lenne jó a csapatnak a magas minőségi szint eléréséhez. Ezért aztán az én véleményem soha nem fog a többségével egyezni, mert én rossz szemüvegen át figyelem a dolgokat. S még valami: nem tudtam, hogy nincs csapata, nem tudtam, hogy ennyire maga alatt van, s rossz kérdéseket küldtem át neki. Éppen ezért nem valószínű, hogy lesz interjú. Ismétlem: én hibáztam, nem ő, még mielőtt valaki is ezért rá neheztelne.
handball
Veterán tag

Hozzászólás Emergency » 2011. július 9., szombat 18:05

Emergency
Veterán tag

Hozzászólás Emergency » 2011. július 9., szombat 15:50

A Fradi kiket igazolt és kik távoztak, valaki tudja esetleg??kÖSZIKE
Emergency
Veterán tag

Hozzászólás Emergency » 2011. július 9., szombat 15:04

Red&White írta:Nem "benfenntesnek" nevezném magam,hanem a munkámból is adódóan több információ jut el hozzám,mint esetleg hozzád.De ennek örülj inkább,mert néha olyan dolgokat tapasztalok,látok meg,amit lehet kihagynék.És talán Te is.Hidd el jó oka volt Bandi bácsinak azt mondani,hogy:nem,nem,nem!

Köszi és így már mindjárt másképpen hangzik a dolog.
Emergency
Veterán tag

Hozzászólás Red&White » 2011. július 9., szombat 13:50

Nem "benfenntesnek" nevezném magam,hanem a munkámból is adódóan több információ jut el hozzám,mint esetleg hozzád.De ennek örülj inkább,mert néha olyan dolgokat tapasztalok,látok meg,amit lehet kihagynék.És talán Te is.Hidd el jó oka volt Bandi bácsinak azt mondani,hogy:nem,nem,nem!
Red&White
Veterán tag

Hozzászólás Emergency » 2011. július 9., szombat 13:43

Red&White írta:
Emergency írta:http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/noi-kezilabda-juhasz-kulfoldi-es-hazai-klubok-ajanlatat-is-varja-2085245
Tudjátok, szükségünk van rá és engedjük vissza,kell nekünk, legyen is az bármi áron!!!!

Emergency!Fizeted,vállalod a bármi árat?Tudod máséval ne verd a csalánt.És pótolhatatlan ember nincs.

Azért kíváncsi lennék mi is az a vállalhatatlan.....
Egyébként Én pedig nem vagyok bennfentes és nem tudom mennyi, Veled ellentétben....
Emergency
Veterán tag

Hozzászólás Red&White » 2011. július 9., szombat 13:25

Emergency írta:http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/noi-kezilabda-juhasz-kulfoldi-es-hazai-klubok-ajanlatat-is-varja-2085245
Tudjátok, szükségünk van rá és engedjük vissza,kell nekünk, legyen is az bármi áron!!!!

Emergency!Fizeted,vállalod a bármi árat?Tudod máséval ne verd a csalánt.És pótolhatatlan ember nincs.
Red&White
Veterán tag

Hozzászólás Emergency » 2011. július 9., szombat 11:53

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/no ... ja-2085245
Emergency
Veterán tag

Hozzászólás Georges » 2011. július 9., szombat 10:50

Én is érzek az interjúban ilyet.
Georges
Veterán tag

Következő

Vissza: Archív témák